

*Vanaf 75,00 geen verzendkosten
*Voor 11.30 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
Land
Italië
Wijnhuis
De Stefani
Druif
Diverse druivensoorten
De Stefani Prosecco Rosé 0.15 Millesimato heeft een delicate zalmroze kleur en geurt heerlijk fruitig. Je herkent aroma's van peer, aardbei, framboos en viooltjes. Het is een elegante, frisse, lichte Prosecco.Een ideale Prosecco om als apertief te drinken, maar vergeet ook de Italiaanse antipasti niet! Een zeevruchten pasta, gegrilde scampi's of garnalen. De ideale schenktemperatuur is 5-8C zijn ook heerlijk bij deze Rosé Prosecco.
De geschiedenis van dit familie bedrijf gaat terug tot 1866. Vandaag de dag staat het bedrijf onder leiding van Alessandro De Stefani, gediplomeerd oenoloog, en komen de wijnen van De Stefani voor in alle belangrijke Italiaanse wijngidsen. De wijngaarden van De Stefani zijn gemiddeld 25 jaar oud en beplant met 8.400 stokken per hectare. Het lage rendement van 450-950 gram per stok zorgt voor complexe wijnen met een diepe concentratie.
Bent u een witte wijn liefhebber dan is onze Witte wijn box echt iets voor u. De lekkerste witte wijnen zijn geselecteerd voor een mooi arrangement. Met een uitgebreide uitleg voor de ultieme ervaring.
Ook zit er in de box een aantal gerechten die heerlijk samen gaan met de wijnen. Hebben we u interesse gewekt? Neem dan even een kijkje!
Bekijk hier