

*Vanaf 75,00 geen verzendkosten
*Ophalen in onze winkel in TuineXtra
*Vragen? Bel 071-3615416
Land
Spanje
Streek
Jerez
Wijnhuis
Valdespino
Druif
Palomino
De Valdespino Manzanilla "Deliciosa" is crispy, delicaat en fris. De sherry heeft een lichte strogele kleur met delicate, gistachtige aroma's en minerale tonen. De smaak is droog, fris en crispy met een pittige, delicate afdronk. De Valdespino Manzanilla "Deliciosa" is perfect als aperitief of gecombineerd met zeevruchten en visgerechten. Serveer de sherry in een glas voor witte wijn. De ideale schenktemperatuur is 8-10°C.
De wijngaard Albariza is gelegen in het unieke Pago de Miraflores in de kustregio Sanlucar de Barrameda. Bijzonder is dat de bodem een zeer hoog gehalte van calciumcarbonaat bevat. De druiven worden biologisch verbouwd en zijn afkomstig van wijnstokken met een gemiddelde leeftijd van 5 jaar.
Bent u een witte wijn liefhebber dan is onze Witte wijn box echt iets voor u. De lekkerste witte wijnen zijn geselecteerd voor een mooi arrangement. Met een uitgebreide uitleg voor de ultieme ervaring.
Ook zit er in de box een aantal gerechten die heerlijk samen gaan met de wijnen. Hebben we u interesse gewekt? Neem dan even een kijkje!
Bekijk hier