

*Vanaf 75,00 geen verzendkosten
*Voor 11.30 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
Land
Duitsland
Wijnhuis
Weingut Leitz
Druif
Diverse druivensoorten
De Weingut Leitz Eins-Zwei-Zero Rosé De Eins-Zwei-Zero Rosé wordt gemaakt van Merlot, Portugieser en Pinot Noir. Allemaal van eigen wijngaarden. Het is een opwekkende, harmonieuze zomerwijn die plezierig wegdrinkt. In de geur en smaak heerlijk fruitige tonen van frambozen, rozenbottels en van rabarber. De levendige zuurgraad geeft de wijn zijn noodzakelijke frisheid. Een uitstekende begeleider van zomerse salades, pasta’s en gevogelte. 30 kcal per glas. De alcoholvrije wijnen van Leitz zijn wellicht de beste die je op dit moment kan vinden.
Bent u een witte wijn liefhebber dan is onze Witte wijn box echt iets voor u. De lekkerste witte wijnen zijn geselecteerd voor een mooi arrangement. Met een uitgebreide uitleg voor de ultieme ervaring.
Ook zit er in de box een aantal gerechten die heerlijk samen gaan met de wijnen. Hebben we u interesse gewekt? Neem dan even een kijkje!
Bekijk hier