- -€ 2,96

*Vanaf 75,00 geen verzendkosten
*Ophalen in onze winkel in TuineXtra
*Vragen? Bel 071-3615416
Land
Portugal
Streek
Douro
Wijnhuis
Graham's
Druif
Diverse druivensoorten
De Graham's 'The Tawny' heeft een prachtige diep gouden fonkeling in het glas. Complexe aroma’s van sinaasappelschil, vijgen, rozijnen en kaneel vullen de 'The Tawny' Port van plezier. Een rijk, elegant en stoer karakter met een lange afdronk. Graham's 'The Tawny' Port is een goede match met o.a. amandeltaart of karamelpudding. Gaat u liever voor iets hartigs, kies dan voor rijpe kazen.
De opslagplaats voor de vaten is in 1890 door het Graham's gebouwd op een heuvel met uitzicht op de riviermond van de Douro en op 2 km afstand van de Atlantische Oceaan. Hier ondergaat “The Tawny” het rijpingsproces.
Bent u een witte wijn liefhebber dan is onze Witte wijn box echt iets voor u. De lekkerste witte wijnen zijn geselecteerd voor een mooi arrangement. Met een uitgebreide uitleg voor de ultieme ervaring.
Ook zit er in de box een aantal gerechten die heerlijk samen gaan met de wijnen. Hebben we u interesse gewekt? Neem dan even een kijkje!
Bekijk hier