- Alleen online

*Vanaf 75,00 geen verzendkosten
*Deze wijn is uitsluitend leverbaar per 6 flessen
*Uw bestelling wordt binnen 2-3 dagen verzonden
Land
Duitsland
Streek
Pfalz
Druif
Diverse druivensoorten
Wijnhuis
Weingut von Winning
De Weingut von Winning Rot qba 'Win Win' wordt gemaakt van vier lokale druiven: Spätburgunder, Dornfelder, Cabernet Cubin en Acolon. Dat geeft deze rode wijn een combinatie van kracht en fruit, met een aangename rondeur. Rokerig en kruidig in de geur, met zwoel kersenfruit, vlierbessen, bosbessen. Omlijst door een lichte toasting van het het hout. Een zwoele en krachtige smaak, niet te hard of te zwaar, heerlijk afgerond. Krachtige en soepele rode wijn. Drink de WinWin bij tagliatelle met bolognese-saus, gestoofde lamsschenkel, koude voorgerechten, licht gerijpte kazen. De ideale schenktemperatuur is 15-18°C.
Bent u een witte wijn liefhebber dan is onze Witte wijn box echt iets voor u. De lekkerste witte wijnen zijn geselecteerd voor een mooi arrangement. Met een uitgebreide uitleg voor de ultieme ervaring.
Ook zit er in de box een aantal gerechten die heerlijk samen gaan met de wijnen. Hebben we u interesse gewekt? Neem dan even een kijkje!
Bekijk hier